صدقه آنلاین

تأخیر در بخشش، از عادت کریمان نیست! امام علی (ع)

آخرین صدقه دریافت شده

0 تومان

ناشناس بمانم!

۱۳۹۹-۰۱-۲۰

1,000 تومان

ناشناس بمانم!

۱۳۹۹-۰۱-۲۰

10,000 تومان

ناشناس بمانم!

۱۳۹۹-۰۱-۲۰

100,000 تومان

ناشناس بمانم!

۱۳۹۹-۰۱-۲۰

2,000 تومان

علی صالحی

۱۳۹۹-۰۱-۲۰

1,000 تومان

علی صالحی

۱۳۹۹-۰۱-۲۰

2,000 تومان

امیدصادقی راد

۱۳۹۹-۰۱-۲۰

5,000 تومان

علی صالحی

۱۳۹۹-۰۱-۲۰

صدقه آنلاین چیست؟

پرداخت صدقه (در لفظ انگلیسی: Donation) یا همان پرداخت نقدی به نیازمندان زمانی که در یکی از بسترهای اینترنتی و آنی پرداخت شود، صدقه آنلاین نامیده می‌شود.
صدقه دادن نه‌تنها موجب کم شدن اموال انسان نمی‌شود، بلکه موجب افزایش روزی و برکت انسان خواهد شد. طبق ایات قرآن، خداوند خود گیرنده صدقه است که این نشان‌دهنده‌ی ارزش و اهمیت این امر می‌باشد، صدقه آنلاینی که در موسسه خیریه شعف دریافت می‌گردد در چند بخش مانند ایتام، سبد کالا، ارزاق، اشتغال‌زایی، خرید جهیزیه، اطعام نیازمندان و موارد مشابه هزینه می‌گردد. برای صدقه در روایات، به آثار زیادی از جمله طولانی شدن عمر، رفع بلا، شفای بیماران بیان شده است.

صدقه آنلاین

اهمیت صدقه آنلاین

شاید خیلی از ما صندوق‌های صدقه‌ای در منزل داشته باشیم که پس از تکمیل آن‌ها در بازه زمانی مشخص مثلا یک‌ماه نسبت به ارسال آن و پرداخت صدقه اقدام می‌کنیم ولی در روش صدقه آنلاین، مبلغی که جهت انجام امور خیر در نظر می‌گیرید به صورت آنی در جریان خواهد افتاد و گره از مشکل نیازمندان و ایتام باز خواهد نمود، این کوتاه شدن زمان بین دریافت عمل خیر شما تا محل خرج کرد، بسیار با اهمیت می‌باشد، چرا که گاهی بخاطر عدم تامین به موقع هزینه، نیازمند دارای مشکل اساسی می‌شود (مانند خرید داروهای خاص) اینجاست که روش صدقه آنلاین می‌تواند به عنوان روش مناسبی در این حوزه تعریف شود.

همانطور که در آیات قرآن آمده است، دریافت کننده صدقات خداوند متعال است و پس چه بهتر که بتوانیم هر چه سریعتر صدقه خود را به پروردگار عالم برسانیم.
((آیا ندانسته‌اند که تنها خداست که از بندگانش توبه را می‌پذیرد و صدقات را می‌گیرد، و خداست که خود توبه‌پذیر مهربان است توبه–۱۰۴))

 

مزایای پرداخت آنلاین صدقه

  • در جریان قرار گرفتن آنی مبلغ اهدایی جهت انجام امور خیریه