خدمات حمایتی شعف

بخدا قسم كه برآوردن حاجت مردم از
روزه و اعتكاف يك ماه در مسجد
بهتر است.

از فعالیت‌ها و خدمات با ارزش خیریه شعف، برای نیازمندانی که در حوزه فعالیتی و یا در حوزه جغرافیایی خیریه شعف نیستند، ارجاع آن‌ها به خیریه‌های سراسر کشور است.
page(02)

خیریه شعف

خدمات حمایتی شعف

مهم‌ترین فعالیت‌ها و خدمات حمایتی شعف شامل موارد زیر است

جهیزیه و ازدواج

جهیزیه و ازدواج

سرپرستی ایتام

سرپرستی کودکان بد سرپرست و یا بی سرپرست

ارجاع به سمن‌ها

ارجاع به سمن‌ها

اشتغال زایی

اشتغال زایی

خدمات پزشکی

خدمات پزشکی

سبد کالا و مستمری

سبد کالا و مستمری

خدمات خیریه شعف

خیریه شعف

سبد کالا

تامین خوراک و ارزاق اولیه خانواده‌های نیازمند و سبد کالا شامل مواد پروتئینی، غلات، شوینده

بسته‌های حمایتی بصورت سبد کالا برای نیازمندان به صورت مستمری ماهانه با توجه به شرایط معیشتی آنان در نظر گرفته می‌شود. همچنین به صورت مقطعی  در موارد مراجعه به خیریه  یا گزارشات مردمی پس از بررسی‌های لازم  در نظر گرفته می‌شود.

خیریه شعف

خدمات پزشکی، درمانی و حوزه سلامت

یکی دیگر از مهم‌ترین دغدغه‌های مجموعه خیریه شعف توجه به حوزه سلامت و کمک به درمان بیماران نیازمند و مددجو است؛ از این رو خیریه شعف با برگزاری کلاس‌ها و همایش‌های سلامت و همچنین با کمک به مددجویان در حوزه تامین دارو و فوریت‌های پزشکی در حد بضاعت فعالیت می‌کند.

خدمات خیریه شعف
cta(01)-1

خیریه شعف

احتیاج به
مددجویی دارید؟

جهت ارسال شرح حال خود جهت بررسی خیریه، بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

خدمات خیریه شعف

خیریه شعف

تامین جهیزیه و ازدواج جوانان

از دیگر اقدامات خیریه شعف، تامین جهیزیه مددجویان واجد شرایط با توجه به بودجه تامین شده از طرف خیریه و همچنین به کمک کمپین‌ها و مشارکت‌های مستقیم مردمی است، به‌نحوی که تمامی این اقدامات به صورت ناشناس و با حفظ احترام خانواده‌ها در نظر گرفته می‌شود.
شعف همچنین خدماتی در حوزه برگزاری مراسمات عروسی ساده و حتی‌الامکان اسکان و اجاره برای زوج‌های جوانی که واجد شرایط باشند، بنابر بودجه سالیانه خود، خواهد داشت.

خیریه شعف

ارجاع مددجویان به خیریه‌ها و سمن‌َها

از فعالیت‌ها و خدمات با ارزش خیریه شعف، برای نیازمندانی که در حوزه فعالیتی و یا در حوزه جغرافیایی خیریه شعف نیستند، ارجاع آن‌ها به خیریه‌های سراسر کشور است. باتوجه به ارتباط خیریه شعف با سمن‌ها و خیریه‌های دیگر، امکان ارجاع، پیگیری، و به نتیجه رساندن نیاز مددجویان درسرتاسر کشور را در حد بضاعت خود فراهم خواهد کرد.

خدمات خیریه شعف