خیریه شعف

مستمری ماهیانه به نیازمندان

فرم درخواست عضویتبا مبلغ دلخواه برای کمک به نیازمندان

برای عضویت و قبول تعهد ابتدا وارد حساب کاربری شوید

ورود به حساب کاربری
0
کمپین‌های موفق سال 1401
0
تعداد شرکت کننده‌ها
0
مبلغ کمک شده (میلیون)
0
تعداد سفیران افتخاری شعف
Main

خیریه شعف

مستمری ماهیانه خیریه شعف به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟

در حالت کلی هدف خیریه شعف کمک به تمام نیازمندان است و بر اساس معیارهای متفاوتی نیازمندان را تعیین و کمک می‌کند. اما در حالت جزئی مستمری به خانواده‌های کم‌درآمد، زنان بی‌سرپرست، کودکان نیازمند و بدسرپرست، بیماران نیازمند با هزینه‌های درمانی بالا، کودکان یتیم و نیازمند به حمایت‌های مالی و تحصیلی و بسیار موارد دیگری که در زیر این شاخه‌ها قرار خواهند گرفت، تعلق می‌گیرد.

خیریه شعف

چرا باید مستمری ماهیانه را انتخاب کنیم؟

خب این سؤال اصلی و مهم را باید جواب دهیم که چرا از بین راه‌های دیگر نیکوکاری‌ باید پرداخت مستمری ماهیانه به نیازمندان را انتخاب کنیم؟  جواب را در پایین پیدا خواهید کرد!

جواب این سؤال ساده است؛ اولین دلیل و مهم‌ترین دلیل این است که مقدار معینی کمک هر ماه به‌صورت مداوم در یک بازه زمانی به نیازمند تعلق می‌گیرد، پس هرماه این اطمینان را دارد که می‌تواند بخشی از هزینه‌هایش را تأمین کند.

page(01)

دلیل دوم پرداخت مستمری ماهیانه این است که این پرداخت مداوم نسبت به پرداخت‌های پراکنده این مزیت را دارد که می‌توانیم، با برنامه‌ریزی بهتری که پرداخت مداوم ایجاد می‌کند مشکلات نیازمندان را به‌صورت کامل حل کنیم.

دلیل سوم این طرح این است که مستمری‌دهندگان خودشان می‌توانند مورد مشخصی را برای کمک کردن انتخاب کنند و گزارش‌های کمک و نتایج آن را رصد کنند؛ پس مستمری ماهیانه نتایج مشخصی دارد و افراد بهتر می‌توانند ثمره‌ی کمک‌های خود را ببیند مانند؛ قبولی کودک نیازمند در مدرسه، درمان شدن بیماری نیازمند و رفع شدن مشکلات نیازمندان دیگر…

و اما دلیل آخر این مقاله (مزایای مستمری نیازمندان بیشتر از این‌هاست) این است که هدف مستمری ماهیانه بهبود وضعیت اجتماعی و خانوادگی افراد به‌ شکل مشخص‌تری است؛ یعنی اینکه با پرداخت مستمری ماهیانه بنوانیم بخشی از نیازهای نیازمندان را جبران کنیم و درواقع دیگر نیازمندی بدون حقوق ماهیانه وجود نداشته باشد تا بتواند از وضعیت بحرانی خود به‌مرور خارج شود و اعتمادبه‌نفس اجتماعی خود را بازیابد.

پس از بهترین نتایج پرداخت مستمری ماهیانه از دیدگاه خیریه شعف؛ به‌مرور خارج کردن افراد نیازمند از وضعیت بغرنج زندگی‌، بازیابی نقش آن‌ها در اجتماع و بالا بردن اعتمادبه‌نفس آن‌ها است.

صندوق قرض الحسنه و خیریه

خیریه شعف

نقش مستمری ماهیانه در شکوفایی اجتماعی چیست؟

یکی از معیارهای جوامع پویا، داشتن افراد توانمند و دارای نقش در جامعه است و یکی از مکانیزم‌هایی که افراد را در جامعه توانمند نگه می‌دارد داشتن شغل یا بهتر بگوییم درآمدی ماهیانه است که بر اساس آن بتواند به نقش خودش در اجتماع اهمیت دهد. پس با پرداخت ماهیانه حقوق مشخص به افراد نه‌تنها نیازهای آن‌ها را برطرف خواهیم کرد بلکه به جامعه و افراد توانمندی و شکوفایی اهدا می‌کنیم.

خیریه شعف

مستمری ماهیانه را باید چگونه پرداخت کنیم؟

شما به‌راحتی می‌توانید از طریق فرم مستمری خیریه شعف ثبت‌نام کنید. در حین ثبت‌نام نیز باید یکی از مواردی که در لیست مستمری‌‌بگیران وجود دارد برای حمایت انتخاب کنید، سپس دکمه ارسال را بزنید و باقی موارد به اعضای خیریه شعف بسپارید؛ به‌همین راحتی!

concept-solution-domino-effect-slightly-de-focused-close-up-shot-selective-focus

خیریه شعف

سوالات متداول

بله، شما هر وقت که نیاز باشد می‌توانید به‌آسانی از پرداخت مستمری ماهیانه انصراف دهید و ما همچنان قدردان نیکوکاری شما خواهیم ماند.

بله حتماً.

خیریه شعف همانند تمام گزارش‌دهی‌های دیگر که شامل کمپین‌های مختلف و پرداخت‌های آنلاین نیکوکاران است، گزارش کمک‌های مربوط به بخش مستمری ماهیانه را نیز اعلام می‌کند؛ البته به‌شکلی متفاوت! چگونه؟

ازآنجاکه روش مستمری ماهیانه به‌نوعی ارتباط مستقیم حامی با نیازمند است ما این قابلیت را نیز داریم (در صورت درخواست حامی) که حامی را در جریان کوچک‌ترین موارد مربوط به نیازمندی که انتخاب کرده‌اند قرار دهیم؛ به‌عنوان‌مثال اگر شما هزینه دانش‌آموز نیازمندی را بر عهده دارید ما گزارش‌های آن را به‌صورت مستمر در اختیارتان قرار خواهیم داد تا از وضعیت و مخارج دانش‌آموز مطلع باشید.

اتفاقاً یکی از مزیت‌های خوبی که در بالا اشاره نکردیم همین موضوع است. به دلیل اینکه مستمری پرداختی مبالغ پایین را نیز شامل می‌شود و هدف مشارکت همه نیکوکاران در اقشار مختلف جامعه است این امکان وجود دارد که یک نیازمند از طریق چند نیکوکار مختلف حمایت شود، درواقع تا زمانی که مبلغ موردنظر برای کمک به نیازمند تأمین نشده باشد در لیست مستمری‌بگیران حضور خواهد داشت.

  • تفاوت مهم مستمری ماهیانه شعف این است که شما می‌توانید به‌صورت مستقیم با ما و نیازمندان در ارتباط باشید و در جریان کمک‌های خودتان قرار بگیرد.
  • نکته دوم این است که مستمری‌بگیرانی که در خیریه شعف معرفی خواهند شد موارد خاصی هستند که یا تحت پوشش نیستند و یا حتی باوجود تحت پوشش سازمان‌های مرتبط بودن بازهم در شرایط بدی قرار دارند و خیریه ما درصدد برطرف کردن آن است.
  • نکته سوم و آخر این است که روند کمک‌رسانی به نیازمندان در خیریه شعف به‌دلیل کم بودن مراحل سازمانی و تشکیلات دولتی، سریع‌تر است و ما می‌توانیم مستمری‌بگیران را به‌شکل مشخص و مداوم‌تری پیگیری و کمک کنیم.

خیریه شهید عبدالحمید فتاحیان به‌اختصار شعف در تمام مدتی فعالیت خود کارنامه درخشانی را برجای گذاشته و با گزارش‌های شفاف و ارتباطات دوطرفه با نیکوکاران یک خیریه مردمی لقب گرفته است. شما می‌توانید تمام گزارش‌های کمک‌های ما را در صفحه اخبار مطالعه کند و البته چه‌بهتر که با ما تماس بگیرید چون نیکوکاران و سفیران شعف همکار ما هستند و در تمام فعالیت‌های ما حضور دارند. افتخار ما شکل‌گیری این جمع مهربان و نیکوکارانه است.

cta-shaaf

خیریه شعف

در صورت هرگونه سؤال
با ما تماس بگیرید.

 اگر علاقه‌مند بودید فرم ثبت‌نام مستمری ماهیانه یادتان نرود!

خیریه شعف

سخن آخر

بعد از همه این توضیحات، هدف خیریه شعف در راه‌اندازی این طرح گسترش فعالیت و کمک کردن هرچه بهتر، با نتایج مشخص است. هدف‌های دیگری نیز در فعالیت‌های ما وجود دارد و آن به وجود آوردن یک انجمن پویا با ساختاری درست برای کمک به نیازمندان است تا بتواند با برقرار کردن ارتباط درست بین حامیان و نیازمندان باعث از بین رفتن بسیاری از مشکلات این قشر از جامعه و کمک به رشد آن‌ها باشد.

امیدواریم همراه با شما به این اهداف برسیم به صفحات مختلف ما سر بزنید و با فعالیت‌های ما بیشتر آشنا شوید.