کمک به سیل زدگان خوزستان

ادامه کمک به سیل زدگان خوزستان

باسلام و ارزوی قبولی طاعات شما عزیزان، به‌اطلاع می‌رساند که با توجه گزارشات میدانی نماینده اعزامی خیریه شعف به مناطق سیل‌زده خوزستان، با فروکش شدن آب‌های سطحی و استقرار نسبی اهالی در منازل آسیب دیده خود و همچنین شروع گرما، مشکلات و معضلات بسیاری برای هم‌وطنانمان در مناطق سیل‌زده به‌وجود آمده است؛ یکی از این مشکلات عدم امنیت جانی در مقابل خزندگان سمی است که به علت سیل از جایگاه زمینی خود بیرون امده‌اند و تا تعمیرات مسکن و جایگزین نمودن وسایل اسیب‌دیده زندگی سیل‌زدگان این خطرها در این مناطق وجود دارد.
برهمین اساس بر آن شدیم تا با استقرار در منطقه و همکاری با گروه‌های جهادی مستقر اقدامی درخور این عزیزان هر چند کوچک و بر حسب توانمان برایشان انجام دهیم و در این راستا چنان همیشه دستان پر مهرتان را می‌فشاریم.
از جمله کارهایی که خیریه شعف در این مناطق انجام می‌دهد تهیه غذای گرم‌، تهیه مایحتاج اولیه زندگی و موارد بهداشتی و همچنین چندین کولر مورد نیاز نیز خریداری شد که گزارش تصویری آن در پایین قابل مشاهده است.
همچنین باید اشاره کنیم که کمپین کمک به سیل‌زدگان هنوز در حال فعالیت است و مبالغ کمک شده به صورت مستقیم در جهت کمک به این مناطق مصرف خواهد شد.