ارتباط با خیرین

چرا باید با خیرین خیریه ارتباط برقرار کنید؟

ارتباط با خیرین بسیار می تواند در رشد و توسعه خیریه ها کمک کند. در خیریه ها افراد بسیار زیادی هستند که مشغول به فعالیت هستند. همچنین افراد متعددی نیز هستند که قصد همکاری با خیریه ها را دارند. به همین خاطر در ابتدا موقعیت خود را به عنوان یک مشاور که در خیریه فعالیت می کند در حین ایجاد ارتباط با خیرین خود تعیین کنید.

درک مطالب خیرین می تواند به شما در درک بهتر اولویت های مالی آنها کمک کند. و همچنین آگاه سازی خیرین نیز می تواند در هدفمندسازی کمک های آنها بسیار کمک کند.

 

ارتباط گرفتن با خیرین چه سودی می تواند برای آنها داشته باشد؟

هنگامی که با خیرین ارتباط برقرار می کنید و با آنها صحبت می کنید نحوه برنامه ریزی مالی آنها برای کمک به نیازمندان را درک می کنید. همچنین کمک کردن آنها به خیریه را معنادارتر و تاثیرگذارتر می کنید. می توانید مسیرهای مقرون به صرفه تری برای کمک کردن آنها به خیریه را معرفی کنید. مسیر هایی که حتی می تواند صرفا مالی نباشند.

در حالی که مهربانی و سخاوت به طور طبیعی در همه ی انسان ها وجود دارد، اما دانستن اینکه چگونه چشم انداز افراد نیکوکار را از آینده ی روشن تری که با کمک به نیازمندان می توانند درست کنند، می تواند چالش برانگیز باشد. و اینکار با برقراری ارتباط با خیرین ممکن پذیر می شود.

 

ممکن است ندانید، اما بیشتر خیرین شما می خواهند در مورد خیریه و فعالیت های آن صحبت کنند و ارتباط با خیرین برقرار شود. بر اساس تحقیقاتی در ایالات متحده صورت گرفته، 9 نفر از هر 10 فرد دارای ثروت زیاد در حال حاضر از خیریه ها و اهداف بشردوستانه حمایت می کنند. در حالی که آنها ممکن است انفاق را به عنوان موضوعی که نیاز به مشاوره مالی دارد، در نظر نگیرند.

ارتباط با خیرین

با خیرین صمیمی شوید

هیچ راه بهتری برای برقراری ارتباط با خیرین وجود ندارد تا زمان اینکه بفهمید کجا و چه زمانی مایل به کمک به ایتام و سرپرسی ایتام هستند. خیرین می‌توانند با شما همکاری کنند تا دارایی‌هایی را که اهدا می‌کنند مدیریت کنید. و گفت‌وگو درباره این چنین موضوعات می تواند شروع خوبی برای ایجاد صمیمیت میان شما و افراد نیکوکار باشد.

اهداکنندگان تمایل دارند کمک هایشان سودمندی بیشتری داشته باشد و اثرگذار باشد. مزایای این برقراری رابطه زمانی ملموس تر می شود که آنها بتوانند کمک های خود و تأثیرات آن را پیگیری کنند.

 

درباره انواع کمک هایی که خیرین می توانند به خیریه بکنند صبحت کنید

خیرین گاهی اوقات نمی دانند که چیزهای بیشتری برای وقف وجود دارد. به عنوان مثال، کسانی که کمک هایشان عمدتا بحث مالی است نمی دانند که می توانند از علم و تخصصشان نیز به نیازمندان کمک کنند.

مثلا فردی که تخصص پزشکی دارد می تواند رایگان به افراد نیازمند کمک کند.

 

مزایای برقراری ارتباط با خیرین برای خیریه شما

گفتگوی صمیمانه با خیرین می تواند به رشد خیریه شما کمک کند زیرا می توانید:

  • دارایی های خود را تحت مدیریت نگه دارید
  • روابط قوی‌تری با خیرین، خانواده‌ها و افراد جامعه ایجاد کنید
  • برای متمایز شدن از سایرین، رویکرد جامع تری برای مدیریت ثروت ارائه می دهید
cta(02)-1

خیریه شعف

سرپرستی
ایتام خیریه شعف

به‌ صورت مداوم مبلغ دلخواهی را برای کمک به یک نیازمند پرداخت کنید. خب حالا خیلی سریع با کلیات مستمری ماهیانه آشنا شوید.
ارتباط با خیرین

این مقاله بروزرسانی خواهد شد

نظرات

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد *