مذاکره و همکاری خیریه شعف با کمیته امداد، خیریه فاطمه‌الزهرا و خیریه کرامت

همکاری خیریه شعف با کمیته امداد امام خمینی

خیریه شعف در نظر دارد با همکاری کمیته امداد امام خمینی در جهت کار آفرینی و ایجاد بستر مناسب برای فراهم آوردن وام‌های اشتغال به صورت مستقل با کمیته امداد و معاونت اشتغال کمیته امداد وارد یک همکاری دوجانبه شود.
در همین راستا مدیر اجرایی خیریه شعف جناب آقای مهندس قاضی با جناب آقای قاسم‌پور مسئول محترم قرارگاه امیر‌المومنین؛ معاونت اشتغال کمیته امداد بحث و گفت‌گویی داشتند و قرار بر این شد که طی مذاکرات بیشتر روند این همکاری را سرعت بخشند. امیدواریم بزودی این بستر همکاری با کمیته امداد با برنامه‌ریزی درست و قدرتمندی شروع به فعالیت کند.

خیریه شعف و کمیته امداد

مذاکره خیریه شعف با خیریه فاطمه‌الزهرا

در راستای گفت‌وگوی جناب آقای مهندس قاضی مدیر اجرایی خیریه شعف و جناب دکتر اسماعیلی مشاور خیریه شعف با جناب آقای آذین مدیریت محترم خیریه فاطمه‌الزهرا و آقای افشین مدیر مشارکت‌های مردمی و معاون مشارکت‌های مردمی سرکار خانم اسماعیلی، همچنین آقای اکرمی مدیر یکی از شعب موسسه فاطمه‌الزهرا ضمن ابراز خوشحالی از این دیدار تفاهم‌نامه‌ای برای همکاری در حوزه‌های مختلف نیکوکاری و افزایش ارتباط بین دو خیریه را تعیین کردند. امید داریم که این همکاری به نیکوکاری بیشتر در زمینه‌های مختلف کمک شایانی کند.

خیریه شعف و خیریه فاطمه الزهرا

مذاکره با خیریه کرامت

گفت‌وگویی میان مدیر اجرایی خیریه شعف با سرکار خانم حاجیه غفاری مدیر خیریه کرامت انجام شد. در همین راستا مذاکره و توافقی درمورد همکاری‌های بیشتر در حوزه‌ی خیریه برای نیکوکاری‌های بیشتر برای نیازمندان برقرار شد. امیدواریم این مذاکرات و همکاری‌های مختلف خیریه شعف با موسسات و سازمان‎های خیریه دیگر در نهایت باعث کاهش درد و رنج نیازمندان و باز کردن گره‌های بیشتری از زندگی آنان باشد.

خیریه کرامت و شعف

با خیریه شعف همراه باشید و ما را حمایت کنید. 

همین الان کمک می‌کنم!

2665#*8*780*

4828845#*3*741*

خدمات USSD خیریه شعف

در راستای سهولت پرداخت کمک به نیازمندان، خیریه شعف خدمات USSD خود را راه اندازی کرده است، شما نیکوکاران عزیز می‌توانید از طریق گوشی‌های تلفن همراه خود با وارد کردن یکی از کدهای دستوری به‌راحتی وارد منوی کمک خیریه شوید و در زمان کوتاهی نیکوکاری خود را انجام دهید.